Lotus Maskin & Transport AB

Telefon kontor: 08-530 343 45
Telefon verkstad: 08-534 901 21
Fax: 08-18 22 60

HK. Stockholm

Postadress:
Segersbyvägen 3B, 145 63 Norsborg

Besöksadress:
Segersbyvägen 3B, 145 63 Norsborg

Piteå

Postadress:
Segersbyvägen 3B, 145 63 Norsborg

Besöksadress:
Ampergatan 12, 941 47 Piteå

Umeå

Postadress:
Segersbyvägen 3B, 145 63 Norsborg

Besöksadress:
Kabelvägen 16A, 901 33, Umeå

 

Kontaktpersoner

John Segerlund

VD

070-979 35 29

Johnny Gfrörer

Kalkyl

070-603 58 63

Jakob Andåker

Operativ chef Rivning

070-497 17 00

jakob.andaker@lotusab.se

Micke Astgren

Avdelningschef Rivning

070-979 35 22

Peter Johansson

Avdelningschef Rivning Norr

070-525 95 90

Peter.johansson@lotusab.se

Jürgen Peters

Avdelningschef Lättrivning

076-552 19 63

Anton Segerlund

Maskinansvarig Rivning

070-939 96 35

anton.segerlund@lotusab.se

Fredrik Reinholdt

Affärsområdeschef Transport

070-883 10 00

Leif Edin

Säljare Transport

070 939 96 33

leif.edin@lotusab.se

Stefan Persson

Transportledare

08-534 102 92

Robin Jansson

Transportledare

070-939 98 98

robin.jansson@lotusab.se

Jenny Vahlström

Fakturering/Administration

070 294 64 00

Erika Lindgren

Transportledare Fjärr

070-624 17 87

erika.lindgren@lotusab.se

Kaisa Gustavsson

Administration Fjärr

 

kaisa.gustavsson@lotusab.se

Totte Almgren

Fordonsansvarig Transport

070-939 96 39

totte.almgren@lotusab.se

Annika Sjöberg

Ekonomichef

08-534 102 96

Thomas Gottlind

HR-Ansvarig

073-914 09 06

Marlene Segerlund

KMA-Ansvarig

076-106 65 46

marlene.segerlund@lotusab.se

Tommy Nilsson

Skyddsombud

076-247 46 88

tommy.nilsson@lotusab.se

Tillsammans är vi den kompletta leverantören av rivning, transport och anläggning

Lotus Rivners Rivab Ak Schakt Lotus
Produktion: Webbpartner

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår